O firmie


Nasza firma wykonuje kompleksową obsługę Twojej kasy fiskalnej począwszy od doradztwa przy jej zakupie, instalację i konfigurację również w siedzibie Państwa firmy, szkolenie personelu z obsługi urządzenia, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, wykonywanie przeglądów okresowych aż do obsługi procesu likwidacji i utylizacji.
Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń fiskalnych co pozwala na sprawne działanie serwisu. Pod opieką naszego zespołu specjalistów znajduje się aktualnie ponad 2500 tysiąca aktywnych urządzeń fiskalnych.
Nasze biuro handlowe znajduje się w dogodnej lokalizacji z dostępnymi miejscami parkingowymi. Posiadamy też wydzielone i wygodne pomieszczenie szkoleniowe, gdzie przemiła obsługa zaproponuje przed szkoleniem dobrą kawę i ciasteczka 😊

Co nas wyróżnia?

Świadczymy szybki i niezawodny serwis urządzeń i systemów oraz szybką pomoc telefoniczną również poza godzinami pracy.
Wykonujemy integrację urządzeń z programami magazynowo-handlowymi typu: SubiektGT, Symfonia, Optima (Comarch), PC-Market, SmallBsiness i inne.
Wdrażamy kompleksowe uruchomienie lokalu gastronomicznego na bazie oprogramowania chmurowego GoPos.
Integrujemy kasy NEXT i ONE z systemem chmurowym Novicloud.

Co oferujemy w ciągłej sprzedaży?

  • kasy i drukarki fiskalne największych polskich producentów co pozwala na elastyczny dobór właściwego urządzenia dla konkretnej działalności gospodarczej,
  • akcesoria takie jak: szuflady, wagi, czytniki i drukarki kodów kreskowych,
  • systemy chmurowe dla gastronomii GoPos,
  • kasoterminali PosPay,
  • instalacja i integracja z kasą fiskalną terminali płatniczych operatora PayTel.

 

Zapraszamy serdecznie.